Ogłoszenia Duszpasterskie – 13 SIERPNIA 2023

  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Elżbieta Matczak, Maria boruń, Anna Michalak, Jacek Zawada. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  4. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcom z Kotowiecka z dwie ofiary w sumie 1200 zł, z Kurowa 300 zł, z Czachor 300 zł, Miedzianowa za trzy ofiary w sumie 5 300 zł, Z Gałązek małych 600 zł, z Kościuszkowa 300 zł i anonimowa 300 zł.
  5. Dzisiaj sierpnia przed kościołem do puszek będą zbierane ofiary na nasze diecezjalne Radio Rodzina. Bóg zapłać za ofiary.
  6. Kalendarze diecezjalne można nabywać w zakrystii, które są cegiełką na utrzymanie i kształcenie kleryków naszej diecezji i cały dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony na ten cel. Cena jednego egzemplarza, tak jak w ubiegłym roku, wynosi 7 zł.
  7. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Wszystkim ofiarodawcom niech Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami. Bóg zapłać za ofiary.
  8. We wtorek  obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przypominam o błogosławieństwie zbóż, owoców, ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.  (Msze św. tak jak w każdą niedzielę), w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św.
  9. Dzień Ogólnopolskiej Solidarności ze Słowenią 15 sierpnia podczas wszystkich Mszy św. modlimy się za ofiary i poszkodowanych w wyniku powodzi w Słowenii oraz po Mszach św. przeprowadzamy zbiórkę ofiar do puszek jako wsparcie i gest solidarności z poszkodowanymi.