Ogłoszenia Duszpasterskie – 16 CZERWCA 2024

  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 150 zł ofiary dla kościoła. Były następujące rodziny: Dominika michałowska, Agnieszka Kubaś, Anna Małecka. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  4. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  5. Najbliższe katechezy przedślubne odbędą się w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Kaliszu, (ul. Wrocławska 209). Katechezy odbędą się w trzy weekendy  (piątki i soboty) od 21 czerwca do 6 lipca, w godzinach od 18.30 do 20.30. Zapisy i dodatkowe informacje poprzez stronę www.drdk.pl
  6. Rejonowy Dzień Skupienia dla Wspólnot Różańcowych (dla dekanatów: błaszkowskiego, gołuchowskiego, kaliskiego pierwszego kaliskiego drugiego, koźminkowskiego, opatóweckiego, stawiszyńskiego) odbędzie się dnia 22 czerwca 2024 roku w sanktuarium Matki Bożej w Chełmcach, w godz. 10.00-14.00. Prosimy księży proboszczów o przekazanie tej informacji zelatorom oraz członkom wspólnot różańcowych, a także o pomoc w ich przybyciu do Chełmc. Szczegółowy  program  spotkania  został przesłany  do księży proboszczów drogą mailową. Do dnia 20 czerwca 2024 roku prosimy o informację ile osób
    z danej parafii weźmie udział w spotkaniu (ksiadzdelegat@diecezja.kalisz.pl lub pod nr tel. 609 22 62 97 – można wysłać sms-a). Kapłanów zapraszamy do koncelebry. Przewidziany jest wspólny posiłek.

Zapowiedź II

Jakub Walczak, stanu wolnego, zam. w Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Droszewie i Lidia Spałek, stanu wolnego, zam. w Parafii p.w. Ducha Świętego w ostrowie Wlkp.