Ogłoszenia Duszpasterskie – 30 CZERWCA 2024

  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące rodziny: Bożena Bijak, Magdalena Karolak, Mariola Twardowska, Zuzanna Twardowska. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  4. 7 lipca będzie organizowany wyścig kolarski przez naszą parafię. Dlatego aby nie było kolizji Msza św. będzie odprawiona o godz. 1000 a nie o godz. 1100. Wyścig ma się rozpocząć o godz. 1045.
  5. Modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja we czwartek.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca od godziny 1700 okazja do spowiedzi na koniec adoracji Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  7. Objazd chorych w 5 lipca w piątek od godz. 900.
  8. Prosimy pana sołtysa i mieszkańców Droszewa Zabory i Elizanki  o wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej, opryskanie dróżek na chwasty w miesiącu lipcu.
  9. Serdecznie zapraszamy do udziału w 30. Spotkaniu Młodych w Wołczynie. Będzie ono trwać od 22 do 26 lipca 2024. Corocznie do Wołczyna przyjeżdża kilkaset młodych ludzi w wieku od 15 do 30 lat. Jest to dla nich czas odpoczynku, zabawy, radości, ale nade wszystko czas spotkania żywego Boga i doświadczenia wspólnoty Kościoła. Przyjedźcie z młodzieżą, żeby przekonać się, że jest to dobry czas. Zaletą jest na pewno cena. Całkowita kwota to 200 zł (do 1 czerwca, później to 250 zł). Zaletą jest także odległość i oczywiście atmosfera, ale to już trzeba osobiście sprawdzić. Wszelkie informacje, zapisy, plan spotkania, zaproszeni goście, warsztaty są dostępne na naszej stornie internetowej: wolczyn.kapucyni.pl
  10. Dzisaj po Mszy św. o godz. 1100 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną i Ekonomiczną.

Zapowiedź I

Maciej, Mikołaj Rychlewski, stanu wolnego, zam. w parafii Św. Michała Arch. w Rajsku i Katarzyna, Maria Zawada stanu wolnego, zam. w parafii Wszystkich Świętych w Droszewie.

Konrad, Leszek Stempień, stanu wolnego, zam. w parafii Wszystkich Świętych w Droszewie i Angelika, Teresa Ciesiółka, stanu wolnego, zam. w parafii wszystkich Świętych w Droszewie.