Ogłoszenia Duszpasterskie – 07 LIPCA 2024

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Marek Zawada, Urszula Marciniak, Maciej Martyna. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  3. 7 lipca będzie organizowany wyścig kolarski przez naszą parafię. Dlatego aby nie było kolizji Msza św. będzie odprawiona o godz. 1000 a nie o godz. 1100. Wyścig ma się rozpocząć o godz. 1045.
  4. Dziękujemy panu sołtysowi i mieszkańcom Droszewa Zabory i Elizanki  za wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej, opryskanie dróżek na chwasty w miesiącu lipcu.
  5. Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy (klasztor Karmelitanek Bosych) w Niedźwiadach
    k. Kalisza zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach 9-miesięcznej Nowenny do Maryi rozwiązującej węzły. Jest to duchowe przygotowanie do obchodu 170. rocznicy ogłoszenia dogmatu o Niepokalanym Poczęciu NMP. Spotkanie w poniedziałek 08 lipca rozpocznie się Mszą św. w kaplicy klasztoru Sióstr Karmelitanek w Niedźwiadach o godz. 19.00.
  6. Zapraszamy na spotkanie członków Parafialnych Rad Duszpasterskich z biskupem Damianem Brylem, które odbędzie się 19 października 2024 w budynku WSD w Kaliszu. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą o godz. 10.00 w kaplicy seminaryjnej. W programie przewidziana jest konferencja ks. prof. UKSW dra hab. Tomasza Wielebskiego pt. „Parafialna Rada Duszpasterska podstawową strukturą procesu synodalnego w parafii”. Na spotkanie zapraszamy proboszczów wraz z przedstawicielami PRD.

Zapowiedź I

 Paweł, Artur Jankowski, stanu wolnego, zam. w parafii Św. Bartłomieja Ap. w Kucharach i Sylwia, Monika Micuła, stanu wolnego, zam. w parafii wszystkich Świętych w Droszewie.

Zapowiedź II

Maciej, Mikołaj Rychlewski, stanu wolnego, zam. w parafii Św. Michała Arch. w Rajsku i Katarzyna, Maria Zawada stanu wolnego, zam. w parafii Wszystkich Świętych w Droszewie.

Konrad, Leszek Stempień, stanu wolnego, zam. w parafii Wszystkich Świętych w Droszewie i Angelika, Teresa Ciesiółka, stanu wolnego, zam. w parafii wszystkich Świętych w Droszewie.