Ogłoszenia Duszpasterskie -31 GRUDNIA 2022

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 STYCZNIA  2023 r.

1. Jest do nabycia nowy numer dwutygodnika „Opiekun”.

2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ofiarę 200 zł dla kościoła. Były następujące osoby:  Zofia Mania, Teresa Tyl, Ewa Zawada, Aldona Skowrońska. Bóg zapłać.

4. 8 stycznia na godz. 1330 zapraszam dzieci i młodzież do wspólnego kolędowania przy żłóbku w kościele.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi przed Mszami św.

6. W piątek, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, w tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Zbierane przed kościołem ofiary do puszek przeznaczone będą dla misjonarzy polskich, za które składam już teraz Bóg zapłać, poświęcenie kredy i kadzidła na wszystkich Mszach św. W tym dniu nie obowiązuje nas powstrzymywanie się od pokarmów mięsnych.

7. W czwartek modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja.

1. Plan kolędy:

Poniedziałek 2 stycznia 2023 rod godz. 1300 Głóski od pp. Zawada do pp. Klupś.

Wtorek 3 stycznia 2023 r. od godz. 1200 Żakowice.

Środa 4 stycznia 2023 r. od godz. 1400  Kotowiecko ul. Krótkai Polna.

Czwartek, 5 stycznia 2023 r. od godz. 1400 Kotowiecko ul. Kaliska 1 do 16 i ul. Jabłonkowa.

Sobota 7 stycznia 2023 r. od godz. 900  Miedzianów od pp. Kubasiów    do pp. Kułtonów.