Ogłoszenia Duszpasterskie – 29 STYCZNIA 2023

1. Jest do nabycia nowy numer dwutygodnika „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ofiarę 120 zł dla kościoła. Były następujące osoby: Ewa Filipiak, Leokadia Woźniak, Wioletta Kaczkowska, Katarzyna Spaleniak. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  3.  Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
  4.  W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św.:
  5. W piątek od godz. 1700
  6. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 900
  7.   O godz.1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i na koniec adoracji koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych.
  8. W czwartek modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja.
  9. Poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. 12 lutego na Mszy św. o godz. 1100.
  10. Za tydzień ofiary zbierane do puszek po Mszach św. przeznaczone są na klasztory klauzurowe.
  11. W czwartek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego i błogosławienie gromnic podczas Mszy św. o godz. 900 i 1800.