Ogłoszenia Duszpasterskie – 25 LUTEGO 2023

1. Jest do nabycia nowy numer dwutygodnika „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ofiarę 200 zł dla kościoła. Były następujące osoby: Irena Krzyżostanek, Mariola Jerzyk, Anna Korzeniewska, Dariusz Małuszek. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  3.  Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
  4.  W okresie Wielkiego Postu w piątki Droga krzyżowa o godz. 1730, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w związku z Mszą św. o godz. 900
  5. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym w Rekolekcjach Wielkopostnych.
  6. Dzisiaj przed kościołem do puszek zbierane będą ofiary na  poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
  7. Za tydzień przed kościołem do puszek zbierane będą ofiary na utrzymanie polskich misjonarzy. Bóg zapłać za składane ofiary.
  8. Jak co roku składamy w czasie Wielkiego Postu ofiary w kopertach z zaznaczeniem adresu i ilości osób na tak zw. Daninę Diecezjalną, która jest przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. Jest to danina od każdego parafianina. Przy tej okazji zbieramy ofiarę na daninę parafialną na wodę i śmierci na cmentarzu. Kopert te były rozdawane przy kolędzie niektórzy już złożyli za co serdecznie dziękuję, kto ich nie ma koperty są wyłożone na bocznych ołtarzach naszego kościoła.
  9. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św.:
  10. W piątek od godz. 1700
  11. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 900
  12. O godzinie 1730 Droga krzyżowa i Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych.
  13. W czwartek modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja.