Ogłoszenia Duszpasterskie – 05 MARCA 2023

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ofiarę 200 zł dla kościoła. Były następujące osoby: Violetta Marciszewska, Alicja Staszek, Teresa Gluba, Jolanta Wdowczyk. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień. 
  2.  Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  3.  W okresie Wielkiego Postu w piątki Droga krzyżowa o godz. 1730, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w związku z Mszą św. o godz. 900.  Dzisiaj przed kościołem do puszek zbierane będą ofiary na utrzymanie polskich misjonarzy. II niedziela Wielkiego Postu „Ad Gentes” – Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Bóg zapłać za składane ofiary.
  4. Jak co roku składamy w czasie Wielkiego Postu ofiary w kopertach z zaznaczeniem adresu i ilości osób na tak zw. Daninę Diecezjalną, która jest przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. Jest to danina od każdego parafianina. Przy tej okazji zbieramy ofiarę na daninę parafialną na wodę i śmierci na cmentarzu. Kopert te były rozdawane przy kolędzie niektórzy już złożyli za co serdecznie dziękuję, kto ich nie ma koperty są wyłożone na bocznych ołtarzach naszego kościoła.
  5. Prosimy o bezpośrednie przekaznie sołtysom zaproszenia i zachęcenia do udziału w VII Pielgrzymce Sołtysów do sankturiaum św. Józefa w Kaliszu, która odbędzie się 11 marca – Msza św. o godz 12.00. Szczegóły w załączonym materiale graficznym.
  6. Kurs dla operatorów audiowizualnych (fotografów i kamerzystów) w czasie celebracji liturgii
    w diecezji kaliskiej rozpocznie się 4 marca 2023 roku. Więcej informacji na diecezjalnej stronie internetowej https://diecezja.kalisz.pl/news/kurs-dla-operatorow-audiowizualnych-fotografow-i-kamerzystow. Prosimy o przekazanie informacji osobom zainteresowanym.