Ogłoszenia Duszpasterskie – 19 MARCA 2023

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ofiarę 150 zł dla kościoła. Były następujące osoby: Kazimierz Haft, Barbara Rybakowska, Renata Melerowicz. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  2.  Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
  3. Dzisiaj tj. 19 marca po mszy św. o godz. 1100 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijne.
  4.  Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  5. Z naszej wspólnoty do Pana Boga Odszedł śp. Zdzisław Turowski mieszkaniec Droszewa, Jego pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek ….
  6. Z a tydzień zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską i Ekonomiczną jak i chętnych, którzy chcieliby należeć do tych organizacji.