Ogłoszenia Duszpasterskie – 16 KWIETNIA 2023

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  2. W środę i piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 120 zł ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Grażyna Zych, Natalia Nazarek, Katarzyna Jędroszka, Dominika Bąk. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  4. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  5. Za tydzień w naszej parafii będziemy zbierali do puszek ofiary przed kościołem do puszek na rzecz pomocy dla Ukrainy.
  6. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.

Zapowiedz I

Konrad, Piotr Ludwiczak, stanu wolnego, zam. w Parafii p.w. Chrystusa Króla w Sadowiu i Anna, Maria Kościańska, stanu wolnego, zam. w Parafii Wszystkich Świętych w Droszewie.

Paweł Trzęsowski, stanu wolnego, zam. w Parafii Św. Wawrzyńca w kościelnej Wsi i Klaudia, Katarzyna Spaleniak, stanu wolnego, zam. w Parafii Wszystkich Świętych w Droszewie.