Ogłoszenia Duszpasterskie – 30 KWIETNIA 2023

 1. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
 2. W następnym tygodniu w środę 10 maja i piątek 12 maja  po wieczornej Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 120 zł ofiary i kwiaty dla kościoła . Były następujące osoby: Ewa i Wiktoria Matuszewska, Justyna Gmerek, Anna mania, Patrycja Gmerek. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
 4. Serdecznie dziękuję za pomoc w pracy przy parafii panom: Władysławowi Jędroszcze i Zdzisławowi Walczakowi.
 5. Nabożeństwo Majowe w tygodniu piętnaście minut przed Mszą św.  a następnie Msza Św. w niedzielę po Mszy św. o godz. 900.
 6. O ubranie ołtarzy na Boże Ciało w roku 2023 i 2024, proszę mieszkańców: Kościuszków, Czachory, Kotowiecka – (ul. Kasztanowa, Krótka, Kościelna i Lipowa), Głósek – (lewa strona w kierunku do Kościelnej Wsi).
 7. W środę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski– porządek Mszy św. niedzielny.
 8. 3 maja  po Mszach św. ofiary zbierane do puszek przed kościołem przeznaczone będą na nasze Diecezjalne Radio Rodzina.
 9. Modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja we czwartek.
 10. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca od godziny 1700 okazja do spowiedzi na koniec adoracji Koronka do Bożego Miłosierdzia i majowe.
 11. Objazd chorych w 5 maja w piątek od godz. 900.
 12. Prosimy pana sołtysa i mieszkańców Żakowic  o wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej, opryskanie dróżek na chwasty w miesiącu październiku.
 13. 30 kwietnia – 06 maja – trwa Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej w Kościele.

Zapowiedz II

Nikodem, Piotr Kopras, stanu wolnego, zam. w Parafii Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach i Alicja, Katarzyna Spaleniak, stanu wolnego, zam. w Parafii Wszystkich Świętych w Droszewie.