Ogłoszenia Duszpasterskie – 21 MAJA 2023

  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun”.
  2. Dziękuję za wystrój, kwiaty i prezent dla kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnym.
  3. Serdecznie dziękuję panu Krzysztofowi Szczepańskiemu za odnowienie ławek przed kościołem. Bóg zapłać.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej. Byli rodzice dzieci klas drugich. Bóg zapłać. O dalsze sprzątanie za tydzień proszę mieszkańców Gałązek Wielkich.
  5. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  6. W niedzielę, 21 maja, 23 dzieci przyjmie w naszej parafii Pierwszą Komunię Świętą. Msza św. komunijna o godz. 1100. Bardzo serdecznie proszę, aby w tę uroczystość jeżeli to możliwe przyjść na inne godziny Mszy św. Na godz. 1100 będą zarezerwowane miejsca dla rodziców i gości dzieci pierwszokomunijnych .
  7. Zbiórka elektrośmieci w parafiachzgodnie z porozumieniem dotyczącym przeprowadzania
    w parafiach naszej diecezji zbiórki elektrośmieci przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” kuria wydała zgodę na organizację akcji w 2023 roku. U nas zbiórka 1 czerwca 2023 r. do godz. 900.
  8. Z naszej wspólnoty do Pana Boga odeszli śp. Robert Ciesiółka mieszkaniec Czachor i śp. Michaela Trzeciak kiedyś mieszkanka Czachor. Wieczny odpoczynek …..

Zapowiedź II

Krzysztof Konrad Gębski stanu wolnego, zam. w Parafii Św. Andrzeja Apostoła w Komornikach i Marzena, Anna Budzik, stanu wolnego zam. w Parafii Wszystkich Świętych w Droszewie.