Ogłoszenia Duszpasterskie – 28 MAJA 2023

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 80 zł ofiary dla kościoła . Były następujące osoby: Dorota Spaleniak, Malwina Molka, Katarzyna Olejnik. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
 2. Dziękujemy mieszkańcom Gałązek Wielkich za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ubikacji, dziękuję za ofiary i kwiaty do kościoła. Za tydzień o sprzątanie prosimy mieszkańców Gałązek Małych. O sprzątanie proszę po 3 rodziny, które co niedzielę będą wyczytywane, aby następne osoby wiedziały, które mają iść do sprzątania kościoła.
 3. W niedziele 4 czerwca będziemy gościć w naszej parafii Siostry Orionistki z Madagaskaru. Siostry podzielę się z nami doświadczeniem pracy misyjnej i przybliżą realia w jakich żyją ubodzy Malgasze. Opowiedzą także o projektach realizowanych w misjach oriońskich. Kawałek Madagaskaru zagości u nas w Droszewie. Po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary na misje i bezpośredniej rozmowy z Siostrami.
 4. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
 5. Zbiórka elektrośmieci w parafiachzgodnie z porozumieniem dotyczącym przeprowadzania
  w parafiach naszej diecezji zbiórki elektrośmieci przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” kuria wydała zgodę na organizację akcji w 2023 roku. U nas zbiórka 1 czerwca 2023 r. do godz. 900.
 6. Modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja we czwartek.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca od godziny 1700 okazja do spowiedzi na koniec adoracji Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 8. Objazd chorych w 2 czerwca w piątek od godz. 900.
 9. Dzisiaj odpust w Tursku.
 10. Jutro święto NMP Matki Kościoła, Msze św. o godz. 900 i o 1800.
 11. 5 czerwca dzieci pierwszokomunijne spotykają się na pielgrzymce w Tursku na Mszy św. o godz. 1600.
 12. Można wymieniać pendrive z pierwszej komunii, odebrać zdjęcia portretowe i poprawione zdjęcia grupowe.