Ogłoszenia Duszpasterskie – 18 CZERWCA 2023

  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Regina Kałużna, Iwona Zawadzka, Marzena Kowalczyk, Karolina Olszyna. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  4. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Wszystkim ofiarodawcom niech Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami. Bóg zapłać za ofiary.
  5. Odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę 18 czerwca o godz. 1200, po Mszy św. procesja eucharystyczna. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. prof. Dariusz Kwiatkowski.
  6. Instytut Teologiczny Diecezji Kaliskiej prowadzi rekrutację na studium teologiczno – katechetyczne na nauczycieli lub osób posiadających tytuł magistra (studia podyplomowe). Ukończenie studium daje kwalifikacje do nauczania religii.
  7. Osoby pragnące zostać organistami lub kantorami, a posiadające predyspozycje muzyczne, zapraszamy do podjęcia nauki w Diecezjalnym Studium Organistowskim w Kaliszu. Terminy egzaminów wstępnych: 24 czerwca, godz. 11.00 oraz 2 września br., godz. 9.00. Informacji udziela dyrektor Studium dr Krzysztof Niegowski, tel.: 605-069-848, e-mail: niegowski.krzysztof@gmail.com

Zapowiedź I

Mariusz Chlasta, stanu wolnego, zam. w Parafii pw. Zwiastowania NMP i Św. Michała Arch. W Sowinie i Anna, Mirosława Garsztka, stanu wolnego, zam. w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Droszewie.

Adrian, Dominik Golicki, stanu wolnego, zam. w Parafuii pw. Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach i Anita, Anna Staszek zam. w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Droszewie.