Ogłoszenia Duszpasterskie – 25 CZERWCA 2023

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 160 dla kościoła. Były następujące osoby: Mieczysław Skubiś, Sylwia Szymczak, Teresa Grzelak. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  3. W  Czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, Msza Św. o godz. 1800. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona na Stolicę Apostolską.
  4. 25 czerwca rozpoczyna się oficjalnie akcja „Mój Brat Pigmej”. Diecezja Kaliska we współpracy ze stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje akcję sponsoringu pakietów edukacyjnych, żywieniowych i rolniczych dla Pigmejów w Kamerunie. Akcja ma na celu sfinansowanie rocznej edukacji dla jednej osoby (pakiet „Książka” – koszt 900 zł), wyżywienia (pakiet „Chleb” – koszt 550 zł) lub wyprawki zawodowej (pakiet „Motyka” – koszt 100zł)

Zapowiedź I

Michał, Stanisław Ciesiółka, stanu wolnego, zam. w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Droszewie, Monika Janicka, stanu wolnego, zam. w Parafii św. Marcina w Kuczkowie.

Zapowiedź II

Mariusz Chlasta, stanu wolnego, zam. w Parafii pw. Zwiastowania NMP i Św. Michała Arch. W Sowinie i Anna, Mirosława Garsztka, stanu wolnego, zam. w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Droszewie.

Adrian, Dominik Golicki, stanu wolnego, zam. w Parafuii pw. Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach i Anita, Anna Staszek zam. w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Droszewie.