Ogłoszenia Duszpasterskie 02 LIPCA 2023

1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 60 dla kościoła. Były następujące osoby: Urszula Michalak, Anna Michalak, Maria Lesień. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  4. Modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja we czwartek.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca od godziny 1700 okazja do spowiedzi na koniec adoracji Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Objazd chorych w 7 lipca w piątek od godz. 900.
  7. Prosimy pana sołtysa i mieszkańców Głósek  o wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej, opryskanie dróżek na chwasty w miesiącu lipcu.

Zapowiedź I

Bartosz, Michał Radczak, stanu wolnego, zam. w Parafii św. Mikołaja w Kaliszu i Weronika Woźniak, stanu wolnego, zam. w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Droszewie

Zapowiedź II

Michał, Stanisław Ciesiółka, stanu wolnego, zam. w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Droszewie, Monika Janicka, stanu wolnego, zam. w Parafii św. Marcina w Kuczkowie.