Ogłoszenia Duszpasterskie – 30 LIPCA 2023

  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty i 200 zł ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Teresa Makowiecka, Wioletta Zawada, Dariusz Jaślan, Dariusz Godziewski. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  4. Z naszej wspólnoty parafialnej do Pana Boga odszedł śp. Józef Marciniak mieszkaniec Kurowa, jego pogrzeb w poniedziałek o godz. 1100. Wieczny odpoczynek ….
  5. Bóg zapłać anonimowemu ofiarodawcy za 300 zł ofiary na malowanie sufitu w kościele.
  6. Serdecznie dziękujemy panu Prezesowi i Zarządowi Banku Spółdzielczego w Skalmierzycach za 5 tyś. ofiary na malowanie sufitu kościoła, a panu Władysławowi Jaśkiewiczowi za mediacje.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca od godziny 1700 okazja do spowiedzi i wystawienie Najświętszego Sakramentu, przed Mszą św. koronka za zmarłych.
  8. Objazd chorych w piątek od godz. 1400.
  9. Modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja we czwartek.
  10. Kalendarze diecezjalne można nabywać w zakrystii, które są cegiełką na utrzymanie i kształcenie kleryków naszej diecezji i cały dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony na ten cel. Cena jednego egzemplarza, tak jak w ubiegłym roku, wynosi 7 zł.