Ogłoszenia Duszpasterskie – 06 SIERPNIA 2023

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Małgorzata Gąsiorek, Kinga Nowicka, Elżbieta Zaborowska. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Żakowic za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ubikacji, dziękuję za ofiary i kwiaty do kościoła. Za tydzień o sprzątanie prosimy mieszkańców Głósek. O sprzątanie proszę po 3 rodziny, które co niedzielę będą wyczytywane, aby następne osoby wiedziały, które mają iść do sprzątania kościoła.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  4. Z naszej wspólnoty parafialnej do Pana Boga odszedł śp. Ryszard Lisiecki dawny mieszkaniec Czachor, jego pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek ….
  5. Bóg zapłać anonimowemu ofiarodawcy za 2000 zł ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcom z Kotowiecka z trzy ofiary po 100 zł, z Kurowa 250 zł, z Czachor 200 zł.
  6. Za tydzień tj. 13 sierpnia przed kościołem do puszek będą zbierane ofiary na nasze diecezjalne Radio Rodzina. Bóg zapłać za ofiary.
  7. Kalendarze diecezjalne można nabywać w zakrystii, które są cegiełką na utrzymanie i kształcenie kleryków naszej diecezji i cały dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony na ten cel. Cena jednego egzemplarza, tak jak w ubiegłym roku, wynosi 7 zł.