Ogłoszenia Duszpasterskie – 01 PAŹDZIERNIKA 2023

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Krystyna Bodył, Krystyna Dobroś, Mariola Owczarek. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Głósek za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ubikacji, dziękuję za ofiary i kwiaty do kościoła. Za tydzień o sprzątanie prosimy mieszkańców Czachor. O sprzątanie proszę po 3 rodziny, które co niedzielę będą wyczytywane, aby następne osoby wiedziały, które mają iść do sprzątania kościoła.
  4. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcom z Głósek z cztery ofiary w sumie 550 zł, z Trkusowa za 2000 zł ofiary,  i Kościuszkowa za 200 zł,   ofiarodawcom z Kotowiecka za dwie ofiary 250zł, ofiarodawcom z Droszewa dwie ofiary w sumie 4 500 zł ofiary, z Czachor za 80 zł ofiary.
  5. Nabożeństwa paź­dziernikowe codziennie przed Mszą św. o godz. 1730, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 900 dziesiątka różańca.
  6.   Za tydzień ofiary zbierane przed kościołem do puszek przeznaczone na Papieski Fundusz Stypendialny.
  7. Za tydzień na Mszy św. o godz. 1100 poświecenie różańców dzieciprzygotowujących się do I Komunii św.