Ogłoszenia Duszpasterskie – 08 PAŹDZIERNIKA 2023

1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Agnieszka Kosatka, Marzena Krawczyńska, Halina Krzywda, Piotr Skowroński. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  4. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcy  z Głósek za  150 zł,   i anonimowa  500 zł,   ofiarodawcom z Kotowiecka za dwie ofiary 300zł, ofiarodawcy z Droszewa 200 zł ofiary, z Czachor za 200 zł ofiary.
  5. Nabożeństwa paź­dziernikowe codziennie przed Mszą św. o godz. 1730, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 900 dziesiątka różańca.
  6. Dzisiaj ofiary zbierane przed kościołem do puszek przeznaczone na Papieski Fundusz Stypendialny.
  7. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1100 poświecenie różańców dzieciprzygotowujących się do I Komunii św.
  8. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Wszystkim ofiarodawcom niech Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami. Bóg zapłać za ofiary.
  9. Przypominam o możliwości rezerwowania Mszy św. na następny rok. Podawać będziemy imię i nazwisko osoby rezerwującej a na dwa tygodnie przed terminem Mszy św. przynosimy kartkę za kogo ma być odprawiana Msza św.
  10. Można zamawiać wypominki za zmarłych jednorazoweiwypominki roczne.
  11. Można w zakrystii nabyć kalendarze na 2024 r w cenie 7 zł.