Ogłoszenia Duszpasterskie – 15 PAŹDZIERNIKA

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Agnieszka Kosatka, Marzena Krawczyńska, Halina Krzywda, Piotr Skowroński. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
 2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
 3. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcy  z Głósek za  200 zł,   i anonimowa  1000 zł,   ofiarodawcom z Kotowiecka za 200zł, ofiarodawcy z Droszewa Zabory  1500 zł ofiary, z Czachor za 100 zł ofiary, Kościuszkowa za 200 zł ofiary.
 4. Tydzień temu przed kościołem do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny zebrano 324 zł 90 gr. Bóg zapłać za ofiary!
 5. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Wszystkim ofiarodawcom niech Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami. Bóg zapłać za ofiary.
 6. Serdecznie dziękuje panu Kazimierzowi Orłowskiemu za użyczenie podnośnika przy obcinaniu drzew. Dalej dziękuję za pomoc w pracy panom: Marianowi i Krzysztofowi Orłowskim, Marianowi i Piotrowi Nowickim, Marianowi Drygale, Mirosławowi Krysiowi, Mateuszowi Kliberowi i Henrykowi Kowalowi.
 7. Przypominam o możliwości rezerwowania Mszy św. na następny rok. Podawać będziemy imię i nazwisko osoby rezerwującej a na dwa tygodnie przed terminem Mszy św. przynosimy kartkę za kogo ma być odprawiana Msza św.
 8. Można zamawiać wypominki za zmarłych jednorazoweiwypominki roczne.
 9. Można w zakrystii nabyć kalendarze na 2024 r w cenie 7 zł.
 10. Za tydzień w kościołach w Polsce liczenie wiernych uczęszczających do kościoła i przyjmujących komunię św.
 11. Za tydzień przed kościołem do puszek zbierane będą ofiary na misje.