Ogłoszenia Duszpasterskie – 12 LISTOPADA 2023

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej  150 zł ofiary  dla kościoła. Były następujące osoby: Kazimiera Cicharska, Jadwiga Pawlak, Krystyna Dominik. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  3. Można w zakrystii nabyć kalendarze na 2024 r w cenie 7 zł.
  4. Bardzo serdecznie proszę o segregacje śmierci na cmentarzu, proszę nie wyrzucać liści i naturalnych kwiatów do pojemników.
  5. Dzisiaj  przed kościołem do puszek zbierane są ofiary z racji IX Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym i VII Światowy Dzień Ubogich
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  7. Dziękuję panom Marianowi i Piotrowi Nowickim za pomoc w parafii.
  8. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii. Wszystkim ofiarodawcom niech Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami. Bóg zapłać za ofiary.