Ogłoszenia Duszpasterskie – 19 LISTOPADA 2023

  1. Jest do nabycia prasa katolicka:  „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej  kwiaty  dla kościoła. Były następujące osoby: Katarzyna Olczak, Izabela Sroka, Angelika Marciszewska. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
  4. Można w zakrystii nabyć kalendarze na 2024 r w cenie 7 zł.
  5. Bardzo serdecznie proszę o segregacje śmierci na cmentarzu, proszę nie wyrzucać liści i naturalnych kwiatów do pojemników.
  6. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcom  z Kotowiecka za  cztery ofiary w sumie 480 zł,  ofiarodawcy z Trkusowa za 300 zł ofiary, z Gałązek Małych za dwie ofiary w sumie 600 zł ofiary, Droszewa za 300 zł ofiary.
  7. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  8. Za tydzień w zakrystii można nabyć  świece wigilijne Caritas – cena małe 12 zł, a duże 20 zł, a także  można nabyć poświęcone opłatki wigilijne.
  9. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, koniec roku liturgicznego, za dwa tygodnie Pierwsza Niedziela Adwentu – okres przypominający oczekiwanie na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa. To czas duchowego przygotowania i radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.
  10. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii. Wszystkim ofiarodawcom niech Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami. Bóg zapłać za ofiary.