Ogłoszenia Duszpasterskie – 26 LISTOPADA 2023

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej  kwiaty  dla kościoła. Były następujące osoby: Justyna Różańska, Angelika Ciesiółka, Justyna Wyraz, Hanna Maciejewska. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Czachor za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ubikacji, dziękuję za ofiary i kwiaty do kościoła. Za tydzień o sprzątanie prosimy mieszkańców Kościuszkowa. O sprzątanie proszę po 3 rodziny, które co niedzielę będą wyczytywane, aby następne osoby wiedziały, które mają iść do sprzątania kościoła.
  4. Można w zakrystii nabyć kalendarze na 2024 r w cenie 7 zł.
  5. Bardzo serdecznie proszę o segregacje śmierci na cmentarzu, proszę nie wyrzucać liści i naturalnych kwiatów do pojemników.
  6. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcy  z Kotowiecka za 200 zł,  z Gałązek Małych za 200 zł ofiary.
  7. Od dzisiaj w zakrystii można nabyć  świece wigilijne Caritas – cena małe 12 zł, a duże 20 zł, a także  można nabyć poświęcone opłatki wigilijne.
  8. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, koniec roku liturgicznego, za dwa tygodnie Pierwsza Niedziela Adwentu – okres przypominający oczekiwanie na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa. To czas duchowego przygotowania i radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.
  9. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św.:
  10. W piątek od godz. 1700
  11. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 900
  12.   O godz.1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i na koniec adoracji koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych.
  13. W czwartek modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice św. Józefa – transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja.
  14. W zakrystii można odbierać książeczki i deklaracje do bierzmowania.