Ogłoszenia Duszpasterskie – 03 GRUDNIA 2023

 1. Jest do nabycia prasa katolicka:  „Opiekun”.
 2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej  250 zł ofiary  dla kościoła. Były następujące osoby: Halina Kaczmarek, Marlena Hawra, Karolina Rubas, Radosław Szcześniak. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
 3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
 4. Można w zakrystii nabyć kalendarze na 2024 r w cenie 7 zł.
 5. Bardzo serdecznie proszę o segregacje śmierci na cmentarzu, proszę nie wyrzucać liści i naturalnych kwiatów do pojemników.
 6. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcy  z Miedzianowa za 100 zł,  z Droszewa za 500 zł ofiary i anonimowa 400 zł ofiary. Bóg zapłać.
 7. Od dzisiaj w zakrystii można nabyć  świece wigilijne Caritas – cena małe 12 zł, a duże 20 zł, a także  można nabyć poświęcone opłatki wigilijne.
 8. We wtorek na godz. 1800  i piątek o godz.1700 zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. Roratnią, dzieci przynoszą do kościoła wykonane z papieru serduszka, na których piszą imię i nazwisko i jaki dobry uczynek wczoraj spełnili. Na koniec każdej Mszy św. będą losowane 5 osób, które zabierają figurki św. Józefa do domu, aby się modlić ze św. Józefem i całymi rodzinami a na następne Roraty przynoszą je z powrotem do kościoła.
 9. Za tydzień  już po raz 19 przeżywać będziemy  „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie”. W tym dniu będziemy przed kościołem zbierali ofiary do puszek na ten cel.
 10. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msza św. o godz. 1700.
 11. 10 grudnia na godz. 1100  zapraszam rodziców i dzieci I komunijnych na poświęcenie  książeczek i po Mszy św. spotkanie.
 12. 17 grudnia na godz. 1100  zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i po Mszy św. spotkanie.
 13. Serdecznie dziękujemy pani Bożenie Bijak za zrobienie wieńca adwentowego i świece do tego wieńca. Bóg zapłać.