Ogłoszenia Duszpasterskie – 17 GRUDNIA 2023

1. Jest do nabycia prasa katolicka:  „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej  120 zł ofiary  dla kościoła. Były następujące osoby: Joanna Witczak, Dariusz Witczak, Antoni Witczak, Aneta Leśnierowska, Lucjan Banasiak, Jakub Kęszycki, Łukasz Kęszycki. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  4. Można w zakrystii nabyć kalendarze na 2024 r w cenie 7 zł.
  5. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcy  z Kotowiecka za 400 zł ofiary i z Droszewa za 400 zł ofiary. Bóg zapłać.
  6. W zakrystii można nabyć  świece wigilijne Caritas – cena małe 12 zł, a także  można nabyć poświęcone opłatki wigilijne.
  7. Tydzień temu   do puszek na  Kościół Katolicki na Wschodzie zebrano 326 zł 35 gr, Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom!
  8. 17 grudnia na godz. 1100  zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i po Mszy św. spotkanie.
  9.  Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Wszystkim ofiarodawcom niech Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami. Bóg zapłać za ofiary.
  10. Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotowiecku zaprasza na Jasełka, które odbędą się 21 grudnia 2023 r. o godz. 1630 w kościele pw. Wszystkich Świętych w Droszewie.
  11. W czwartek odbył się pogrzeb ś.p. Adama Orłowskiego mieszkańca Kościuszkowa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
  12. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie z ministrantami w kościele.
  13. We wtorek zakończenie Rorat o godz. 1800.
  14. Za tydzień IV Niedziela Adwentu, Msze św. jak w niedzielę mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Wieczorem Wigilia Bożego Narodzenia, wieczerza wigilijna tradycyjnie postna tj. wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godz. 2100 i o 2300. Połowa tacy zebranej na pasterce jest przeznaczona na Fundację „Pro Familia”.
  15. W Boże Narodzenie Msze św. o godz. 900 i 1100.
  16. We wtorek tj. 19 grudnia  od godz. 900 będę jeździł do chorych, kto by chciał jeszcze dodatkowo zgłosić chorych proszę uczynić to w zakrystii.