Ogłoszenia Duszpasterskie – 24 GRUDNIA 2023

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej  150 zł ofiary  dla kościoła. Były następujące osoby: Jacek Majnert, Milena i Piotr Stempniak, Irena i Michał Marcinkowski. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Kościuszkowa za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ubikacji, dziękuję za ofiary i kwiaty do kościoła. Za dwa tygodnie o sprzątanie prosimy mieszkańców Kurowa. O sprzątanie proszę po 3 rodziny, które co niedzielę będą wyczytywane, aby następne osoby wiedziały, które mają iść do sprzątania kościoła.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
  4. Bóg zapłać za ofiary na malowanie sufitu w kościele, ofiarodawcy  Droszewa za 500 zł ofiary. Bóg zapłać.
  5. Dzisiaj IV Niedziela Adwentu, Msze św. jak w niedzielę mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Wieczorem Wigilia Bożego Narodzenia, wieczerza wigilijna tradycyjnie postna tj. wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godz. 2100 i o 2300. Połowa tacy zebranej na pasterce jest przeznaczona na Fundację „Pro Familia”.
  6. W Boże Narodzenie Msze św. o godz. 900 i 1100.
  7. We wtorek w drugi dzień świąt, do puszki przed kościołem będą zbierane ofiary na KUL i Seminarium Duchowne w Kaliszu. Bóg zapłać za składane ofiary.
  8. Serdecznie dziękuje rodzinie Skowrońskim z Kotowiecka za choinki do kościoła. Bóg zapłać.
  1. Plan kolędy:

Czwarte, 28 grudnia 2023 r. od godz. 900 Trkusów z Kępiną.

Piątek, 29 grudnia  2023 r. od godz. 900 Gałązki Małe – od pp. Olejników do pp. Walczaków, Szyszków i Banasiaków.

Sobota, 30 grudnia 2023 r. od godz. 900  Gałązki Małe od pp. Smółki do pp. Sołtysiaków część Miedzianowa – od pp. Jońca, Gałach, Tabaka, Martyna, Marciniak, Zawada, Bijak, Karolak i Michałowscy.

Wtorek, 2 stycznia 2024 r. od godz. 1300  Żakowice.