Ogłoszenia Duszpasterskie – 04 LUTY 2024

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 150 zł ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Paulina Dominik, Izabela i Michalina Czempińskie, Jadwiga Miądowicz. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
  3. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego (2 lutego) – poświęcony był modlitwie za osoby, które oddały swoje życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach zakonnych, stowarzyszeniach życia apostolskiego i instytutach świeckich. A dzisiaj ofiary zbierane do puszek po Mszach św. przeznaczone są na klasztory klauzurowe.
  4. Dzisiaj poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszy św. o godz. 1100.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie w kościele z Radą Ekonomiczna i Duszpasterską.
  6. W niedzielę za tydzień jest Światowy Dzień Chorego zapraszam na  Mszę św. w niedzielę o godz. 1500  osoby podeszłego wieku i chorych. Podczas Mszy św. będzie okazja dla wszystkich skorzystania z Sakramentu Namaszczenia Chorych i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  7. Za tydzień tj. w sobotę rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, prowadzić je będzie ks. Arkadiusz Wysota proboszcz z Górzna.  Szczegółowy plan rekolekcji podany będzie za tydzień.
  8. Za tydzień zmiana Mszy św. z godz. 1100 na 1000.