Ogłoszenia Duszpasterskie – 11 LUTY 2024

 1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
 2. Tydzień temu do puszek na klasztory klauzurowe zebrano 348 zł.
 3. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
 4. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, prowadzi je ks. Arkadiusz Wysota proboszcz z Górzna.  Ofiary jakie będziemy składać na tacę we wtorek przeznaczone będą jako wynagrodzenie dla Rekolekcjonisty z trud głoszenia rekolekcji.
 5. W Środę Popielcową Msze św. o godz.  900  i 1800 z ceremonią posypania popiołem, w tym dniu obowiązuje nas post ścisły (powstrzymywanie się od pokarmów mięsnych i jeden posiłek do syta, nie ma dyspensy).
 6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 120 zł ofiary dla kościoła. Były następujące rodziny: Budzik, Ratajczyk, Kubacki, Cebulski. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
 7. Dziękujemy mieszkańcom Kurowa za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ubikacji, dziękuję za ofiary i kwiaty do kościoła. Za dwa tygodnie o sprzątanie prosimy mieszkańców Droszewa Zabory i Elizanki. O sprzątanie proszę po 3 rodziny, które co niedzielę będą wyczytywane, aby następne osoby wiedziały, które mają iść do sprzątania kościoła.
 8. Serdecznie dziękuje za pomoc w pracy przy parafii panom Marianowi i Piotrowi Nowickim. Bóg zapłać.
 9. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
 10. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie w kościele z Radą Ekonomiczna i Duszpasterską.
 11. W niedzielę za tydzień jest Światowy Dzień Chorego zapraszam na  Mszę św. w niedzielę o godz. 1500  osoby podeszłego wieku i chorych. Podczas Mszy św. będzie okazja dla wszystkich skorzystania z Sakramentu Namaszczenia Chorych i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 12. Dzisiaj zmiana Mszy św. z godz. 1100 na 1000.
 13. W okresie Wielkiego Postu w piątki Droga krzyżowa o godz. 1730, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w związku z Mszą św. o godz. 900.
 14. Szczegółowy plan rekolekcji:

Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. 

Godz. 900  Dzieci szkół podstawowych i starsi. Nauka dla dzieci.

Godz. 1800   Dorośli. Nauka dla dorosłych.

Wtorek, 13  lutego 2024 r.  

Godz. 830  Sakrament pokuty i pojednania.

Godz. 900  Dzieci szkół podstawowych i starsi. Nauka dla dzieci.

Godz. 1730  Sakrament pokuty i pojednania.

Godz. 1800  Dorośli. Nauka dla dorosłych.

Środa Popielcowa, 14 lutego 2024 r. 

Godz. 900  Dzieci szkół podstawowych i osoby starsze.

Godz. 1800  Dorośli.