Ogłoszenia Duszpasterskie – 18 LUTY 2024

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 150 zł ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Jerzy Ratajczyk, Jacek Tomalak, Anna Salamon. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  3. W okresie Wielkiego Postu w piątki Droga krzyżowa o godz. 1730, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w związku z Mszą św. o godz. 900.
  4. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  5. Za tydzień  tj. 25 lutego po Mszy św. o godz. 1100  spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym w Rekolekcjach Wielkopostnych.
  7. Za tydzień przed kościołem do puszek zbierane będą ofiary na utrzymanie polskich misjonarzy. Bóg zapłać za składane ofiary.
  8. Jak co roku składamy w czasie Wielkiego Postu ofiary w kopertach z zaznaczeniem adresu i ilości osób na tak zw. Daninę Diecezjalną, która jest przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. Jest to danina od każdego parafianina, a koperty na ten cel rozdawałem podczas kolędy i są także wyłożone na bocznych ołtarzach naszego kościoła.
  9. 24 lutego 2024 roku (sobota) w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu odbędzie się szkolenie dla zelatorek, zelatorów i innych osób odpowiedzialnych w parafii ze wspólnoty różańcowe. Temat szkolenia: „Jak tworzyć i prowadzić wspólnotę różańcową”. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w kaplicy seminaryjnej. Program spotkania został rozesłany mailem. Koszt: 30 zł. Zgłoszenie telefonicznie do 15 lutego 2024 roku (nr tel. 609 22 62 97 – można wysłać sms-a), lub mailowo (ksiadzdelegat@diecezja.kalisz.pl). Można się także zgłaszać za pośrednictwem profilu na Facebooku „Żywy Różaniec Diecezji Kaliskiej”.
  10. Ogólnopolska pielgrzymka kobiet do Sanktuarium św. Józefa odbędzie się 9 marca 2024 roku. Bardzo prosimy o zachęcenie do udziału wiernych oraz pomoc w zorganizowaniu wyjazdu. Program spotkania w załącznku do okólnika.