Ogłoszenia Duszpasterskie – 03 MARCA 2024

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 250 zł ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Elżbieta Szczepińska, Zdzisława Ratajczyk, Olga Stasiak. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  3. Dzisiaj tj. 3 marca zapraszam na spotkanie po Mszy św. o godz. 1100  z rodzicami i dziećmi klas II, którzy chcą w 2025 roku przystąpić do pierwszej Komunii Świętej.
  4. Za tydzień tj. 10 marca zapraszam na spotkanie po Mszy św. o godz. 1100  panie i panów Radnych Parafialnych i panie i panów Sołtysów.
  5. Tydzień temu przed kościołem do puszek zbierano 394 zł na utrzymanie polskich misjonarzy. Bóg zapłać za składane ofiary.
  6. Z naszej wspólnoty do Pana Boga odeszła śp. Teresa Maciejewska mieskanka Głósek jej pogrzeb odbędzie  się w poniedziałek o godz. 1300. Wieczny odpoczynek….
  7. W piątek Międzynarodowe  Święto Kobiet,  wszystkim paniom życzę zdrowia i wszelkich łask Bożych.
  8. Dziękujemy panom Marianowi Nowickiemu i Rafałowi Banasiakowi za porąbanie drewna.
  9. Można w internecie zobaczyć cmentarze naszej parafii, adres ecmentarze.pl i tam na tej stronie wpisać Droszew. Proszę się nie denerwować  komunikatami, powoli w ciągu roku będziemy uzupełniać te wszystkie sprawy.
  10. Caritas Diecezji Kaliskiej informuje, że na terenie Parafii Wierzbno ucierpiała w pożarze rodzina, która straciła dobytek swego życia. Na obecną chwilę poszkodowani zostali zaopatrzeni w podstawowe środki. Jako diecezja chcemy włączyć się w konkretną pomoc. Zachęcamy i serdecznie prosimy o zorganizowanie dobrowolnej zbiórki w Parafii lub udzielnie  samemu pomocy materialnej. W Naszej parafii za tydzień po Mszach św. do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary.