Ogłoszenia Duszpasterskie – 10 MARCA 2024

  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 150 zł ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Marzena Marek, Małgorzata Wasielewska, Robert Wasielewski. O dalsze sprzątanie proszę za tydzień.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  4. Za tydzień tj. 17 marca zapraszam na spotkanie po Mszy św. o godz. 1100  rodziców  i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Świętej.  
  5. Dzisiaj tj. 10 marca zapraszam na spotkanie po Mszy św. o godz. 1100  panie i panów Radnych Parafialnych i panie i panów Sołtysów.
  6. Można w internecie zobaczyć cmentarze naszej parafii, adres ecmentarze.pl i tam na tej stronie wpisać Droszew. Proszę się nie denerwować  komunikatami, powoli w ciągu roku będziemy uzupełniać te wszystkie sprawy.
  7. Caritas Diecezji Kaliskiej informuje, że na terenie Parafii Wierzbno ucierpiała w pożarze rodzina, która straciła dobytek swego życia. Na obecną chwilę poszkodowani zostali zaopatrzeni w podstawowe środki. Jako diecezja chcemy włączyć się w konkretną pomoc. Zachęcamy i serdecznie prosimy o zorganizowanie dobrowolnej zbiórki w Parafii lub udzielnie  samemu pomocy materialnej. W Naszej parafii za dzisiaj po Mszach św. do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary.
  8. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.