Ogłoszenia Duszpasterskie – 31 MARCA 2024

1. Wszystkim dzieciom, młodzieży, starszym oraz naszym miłym gościom życzę, by te dni świąteczne stały się okazją do ciągłego pogłębiania wiary, odważnego jej wyznawania w codziennym życiu i dawania świadectwa swej przynależności do PANA ŻYCIA. Pamiętajmy o osobach chorych, samotnych przekażmy Im radosną nowinę o zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią, bólem i łzami.
  2. Jutro drugi Dzień Świąt. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i kleryków Seminarium Duchownego w Kaliszu.
  3. Za tydzień II Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę i piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  5. podziękowania:
    • za wykonanie Grobu Pańskiego, ułożenie kwiatów i ich pielęgnacje panu Marianowi Drygale i dwóm ministrantom
    • za prowadzenie adoracji przy grobie – mieszkańcom wiosek parafii
    • za ofiarowane kwiaty do grobu Pańskiego do naszego kościoła
    • za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego panu Adrianowi Owczarkowi, ministrantom i panom szafarzom
    • za asystę procesji Rezurekcyjnej
    • panu kościelnemu Marianowi Drygale
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na Daninę Diecezjalną, Bóg zapłać!
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące rodziny: Kruszyk, Mądry, Kliber, Kordys. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  8. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
  9. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”.
  10. W piątek 05 kwietnia, z racji oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  11. Niedziela Miłosierdzia – święto Caritas – 07 kwietnia. W tym dniu przeprowadzamy zbiórkę do puszek na rzecz pomocy ubogim.
  12. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca od godziny 1700 okazja do spowiedzi. O godzinie 17 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i na koniec adoracji Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych.
  13. Objazd chorych w tym miesiącu nie będzie – był przed świętami.