Ogłoszenia Duszpasterskie – 07 KWIETNIA 2024

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty i 100 zł ofiary dla kościoła. Były następujące rodziny: Pęchorzewscy, Gałczyńscy, Mazajczyk, Niemiec. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
 2. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
 3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
 4. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
 5. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
 6. Niedziela Miłosierdzia – święto Caritas – 07 kwietnia. W tym dniu przeprowadzamy zbiórkę do puszek na rzecz pomocy ubogim.
 7. Sanktuarium MB Nieustajacej Pomocy (klasztor Karmelitanek Bosych) w Niedźwiadach
  k. Kalisza zaprasza do udziału w 9-miesięcznej Nowennie do Maryi rozwiązującej węzły. Będzie toduchowe przygotowanie do obchodu 170. rocznicy ogłoszenia dogmatu o Niepokalanym Poczęciu NMP. Nowenna rozpocznie się 08 kwietnia Mszą św. w kaplicy klasztoru Sióstr Karmelitanek w Niedźwiadach o godz. 18.30. W ramach Nowenny spotkania będą odbywały się każdego ósmego dnia miesiąca od kwietnia do grudnia br. 
 8. Ze względu na przypadający 25 marca Wielki Poniedziałek, liturgiczny obchód uroczystości
  Zwiastowania Pańskiego został przeniesiony na poniedziałek 08 kwietnia.
 9. Z naszej wspólnoty parafialnej do Pan Boga odszedł śp. Stanisław Tabaka mieszkaniec Miedzianowa, jego pogrzeb we wtorek o godz. 1430. Wieczny ……

Zapowiedz I

Jakub Kuzibura, stanu wolnego i Paulina, Kinga Owczarek, stanu wolnego, zam. w Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Droszewie.