Ogłoszenia Duszpasterskie – 14 KWIETNIA 2024

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty i 100 zł ofiary dla kościoła. Były następujące rodziny: Nowackich, Kordon, Urbańskich i Wasielewskich. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  3. We wtorek i czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  4. Proszę panią sołtys z Kurowa o wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej w kwietniu.
  5. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  6. W Kościele w Polsce dzisiaj Niedziela Biblijna. Początek Tygodnia Biblijnego. Pod hasłem „Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele” od 14 do 20 kwietnia w Kościele katolickim w Polsce już po raz 16. będzie obchodzony Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Rozpocznie go Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Przedmiotem wspólnotowej lektury będą fragmenty Dziejów Apostolskich.
  7. Zbliża się Niedziela Dobrego Pasterza oraz Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa
    i Życia Konsekrowanego (21 kwietnia – 27 kwietnia).

Zapowiedz II

Jakub Kuzibura, stanu wolnego i Paulina, Kinga Owczarek, stanu wolnego, zam. w Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Droszewie.