Ogłoszenia Duszpasterskie – 12 MAJA 2024

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Maria Tomalak, Irena Karoń, Bożena Kościańska. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
 2. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
 3. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi, a w piątek po wieczornej Mszy św. spowiedź dzieci i rodziców.
 4. W niedzielę, 19 maja, 13 dzieci przyjmie w naszej parafii Pierwszą Komunię Świętą. Msza św. komunijna o godz. 1100. Bardzo serdecznie proszę, aby w tę uroczystość jeżeli to możliwe przyjść na inne godziny Mszy św. Na godz. 1100 będą zarezerwowane miejsca dla rodziców i gości dzieci pierwszokomunijnych .
 5. Przed Pierwszą Komunią Świętą proszę rodziców dzieci klas drugich o posprzątanie kościoła, niech to będzie tradycją na następne lata, o posprzątanie kościoła proszę w piątek od godz. 1500.
 6. O ubranie ołtarzy na Boże Ciało w roku 2023 i 2024, proszę mieszkańców: Kościuszków, Czachory, Kotowiecka – (ul. Kasztanowa, Krótka, Kościelna i Lipowa), Głósek – (lewa strona w kierunku do Kościelnej Wsi). Bardzo proszę, aby wyznaczone wioski podczas procesji i oktawy nosiły feletrony.
 7. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
 8. Prosimy pana sołtysa i mieszkańców Kościuszkowa i Czachor  o wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej, opryskanie dróżek na chwasty w miesiącu maju przed Bożym Ciałem  tj.25 maja.
 9. Zapraszamy nauczycieli i wychowawców na 87. Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli
  i Wychowawców na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 1-2 lipca. Z naszej diecezji pojedzie autokar na centralne obchody tj. 2 lipca. Chętnych prosimy, aby zgłaszali się do diecezjalnego duszpasterza nauczycieli ks. Adama Kraski pod nr. tel. 693401924.

Zapowiedź I

Łukasz Mikołajczyk, stanu wolnego, zam. w Parafii Św. Michała Arch. w Szczurach i Joanna, Maria Skubiś, stanu wolnego, zam. w Parafii Wszystkich Świętych w Droszewie.