Ogłoszenia Duszpasterskie – 02 CZERWCA 2024

  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej 150 zł ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Izabela Dryjańska, Magdalena Smura, Lidia Szymczak. Bóg zapłać. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  3. Można nabywać gazetkę parafialną „Głos Wszystkich Świętych”. 
  4. Dzisiaj po Mszach św. do puszek będą zbierane ofiary na budujące się kościoły w Diecezji Kaliskiej.
  5. Oktawa Bożego Ciała. O godz. 1800 Msza św. a po niej nabożeństwo  i procesja eucharystyczna w czwartek za tydzień zakończenie oktawy.
  6. 7 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. na cmentarzu o godz. 2000, po Mszy św. procesja eucharystyczna z cmentarza do kościoła i komunia św. w kościele. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę 9 czerwca o godz. 1200, po Mszy św. procesja eucharystyczna.
  8. Bardzo serdecznie proszę o asystę i aktywne zaangażowanie się w czasie oktawy i odpustu.
  9. Składam wielkie Bóg zapłać za ubranie ołtarzy i asystę mieszkańcom Głósek, Kotowiecka, Czachor i Kościuszkowa. Asyście procesyjnej, dziewczynkom sypiącym kwiatki, ministrantom, panu organiście Adrianowi,  rodzicom dziewczynek sypiącym kwiatki, panu Marianowi Drygale, panom szafarzom, panom zbierającym składkę, panom niosącym baldachim.

Zapowiedź I

Błażej Gromada, stanu wolnego, zam. w Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Droszewie i Dominika Michalak, stanu wolnego, zam. w Parafii Św. Katarzyny w Skalmierzycach.