Ogłoszenia Duszpasterskie – 08 WRZEŚNIA 2024

1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty i 90 zł. ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Ryszard Pływaczyk, Jadwiga Kurek, Irena Pabiszczak, Beata Waszak. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie mieszkańców Trkusowa.
  4. 08 września – Rozpoczęcie XIV Tygodnia Wychowania.
  5. W tym roku nie obchodzi się święta Narodzenia NMP (niedziela 8 września). Natomiast będziemy po Mszach św. błogosławić ziarno na zasiew.
  6. W niedzielę za tydzień zapraszamy na pierwsza katechezę – dzieci i rodziców klas I – III . Spotykamy się o godz. 1100 na Mszy św. Dzieci Przedszkolne oraz klas I – III w tym roku będą zbierać pamiątkowe obrazki z cyklu „ Niedziela z Pielgrzymami nadziei ”. Starsi od klasy IV – VIII zbierają „Ziarno” i wklejać je będą do zeszytu. Szczegóły w katechezie szkolnej.

Zapowiedź  I

Konrad Matyaszczyk st. Wolnego, zam. w Parafii p.w. M.B. Częstochowskiej w Latowicach i Agata, Adrianna Cebulska, zam. w Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Droszewie.