Ogłoszenia Duszpasterskie – 11 SIERPNIA 2024

1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Anna Kruszyk, Alicja płotek, Urszula Myśliwiec. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  4. Dziękujemy panu sołtysowi i mieszkańcom Trkusowa  za wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej, opryskanie dróżek na chwasty w miesiącu sierpniu.
  5. Dzisiaj ofiary zbierane do puszki po mszach św. przeznaczone na media diecezjalne.
  6. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  7. Kalendarze diecezjalne można nabywać w zakrystii, które są cegiełką na utrzymanie i kształcenie kleryków naszej diecezji i cały dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony na ten cel. Cena jednego egzemplarza  wynosi 8 zł.
  8. W czwartek  obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przypominam o błogosławieństwie zbóż, owoców, ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.  (Msze św. tak jak w każdą niedzielę), w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św.