Ogłoszenia Duszpasterskie – 15 WRZEŚNIA 2024

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 200 zł. ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Maria i Rafał Hybiak, Bożena Budzik. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie mieszkańców Trkusowa.
  3. W niedzielę za tydzień zapraszamy na pierwsza katechezę – dzieci i rodziców klas I – III . Spotykamy się o godz. 1100 na Mszy św. Dzieci Przedszkolne oraz klas I – III w tym roku będą zbierać pamiątkowe obrazki z cyklu „ Niedziela z Pielgrzymami nadziei ”. Starsi od klasy IV – VIII zbierają „Ziarno” i wklejać je będą do zeszytu. Szczegóły w katechezie szkolnej.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie z dziećmi i rodzicami pierwszokomunijnymi.
  5. Za tydzień tj. 22 września po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  6. Prosimy pana sołtysa i mieszkańców Kotowiecka  o wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej, opryskanie dróżek na chwasty w miesiącu wrześniu.
  7. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.

Zapowiedź  II

Konrad Matyaszczyk st. Wolnego, zam. w Parafii p.w. M.B. Częstochowskiej w Latowicach i Agata, Adrianna Cebulska, zam. w Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Droszewie.