Ogłoszenia Duszpasterskie – 21 LIPCA 2024

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty i dla kościoła. Były następujące osoby: Agnieszka Razik – Klicha, Marlena Wosiak, Anna Zdziebkowska. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  3. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  4. Jeżeli ktoś potrzebuje zaświadczenia bycia ojcem czy matką chrzestną czy inne bardzo proszę to uczynić do 28 lipca.
  5. Za tydzień  tj. 28 lipca na Mszach św. za przyczyną św. Krzysztofa, modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże dla wszystkich kierowców naszej parafii. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów a ofiary zbierane są dla polskich misjonarzy.
  6. 21 lipca po Mszy św. o godz. 1100 bardzo serdecznie proszę o spotkanie pań i panów z Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej jak i pań i panów Sołtys.

Zapowiedź I

Hubert Walkowiak, stanu wolnego, zam. w parafii Wszystkich Świętych w Droszewie i Patrycja Hełka, stanu wolnego, zam. w parafii Św. Wojciecha w Lewkowie.