Ogłoszenia Duszpasterskie – 28 LIPCA 2024

1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun” .
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i kwiaty dla kościoła. Były następujące rodziny: Klichów, Rubasów, Krysiów. Za tydzień prosimy o dalsze sprzątanie.
  4. Dzisiaj na Mszach św. za przyczyną św. Krzysztofa, modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże dla wszystkich kierowców naszej parafii. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów a ofiary zbierane są dla polskich misjonarzy.
  5. W tym tygodniu I czwartek miesiąca, modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego w sanktuarium św. Józefa.
  6. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca od godziny 1530 okazja do spowiedzi.
  8. Objazdu chorych w sierpniu nie będzie.
  9. Za tydzień w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 730.
  10. Prosimy pana sołtysa i mieszkańców Trkusowa  o wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej, opryskanie dróżek na chwasty w miesiącu sierpniu.